fbpx

Zakres realizacji

  • Działania w obszarze Social Media
  • Projektowanie produktów
  • Kampanie FaceAds

Stowarzyszenie Ptaki Polskie – projekt „Orlen dla Orłów!”

Klient
Tej firmy nie trzeba nikomu przedstawiać: największe polska rafineria, posiadająca największa sieć stacji paliw… ORLEN! Firma od lat chętnie wspierała różnego typu inicjatywy: od maratonów, poprzez starty w rajdzie Dakar, a kończąc na… polskich ptakach szponiastych!

Cel
ORLEN dla Orłów to program stawiający sobie za cel ochronę polskich ptaków szponiastych – bielików, orłów przednich czy orlików technicznych. Opiekunem projektu jest stowarzyszenie Ptaki Polski, które świetnie radziło sobie z organizacją, leczeniem ptaków czy kontaktem z ośrodkiem. Problem pojawił się z promocją projektu na serwisie FB.

Rezultat
Sprawna komunikacja, piękne zdjęcia ptaków, historie poszkodowanych zwierząt zakończone happy endem i zoptymalizowany budżet reklamowy. Wynik mógł być tylko jeden: wybuch popularności profilu i całego projektu oraz wzrost wpłat darczyńców (w postaci punktów VITAY) na rzecz ptaków. Projekt na początku okazał się bardzo trudny ze względu na specyficzną grupę odbiorców, jednak okazał się wielkim sukcesem (na tyle dużym, że kolejnym krokiem była rozszerzenie współpracy ze stowarzyszeniem Ptaki Polskie).

Podoba Ci się to co widzisz?

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.