fbpx

SOCIAL MEDIA – WIZJA = STRATEGIA

Strefa Mediów Społecznościowych jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi marketingu internetowego. Możliwość adaptacji różnorodnych strategii, przejęcie funkcji Biura Obsługi Klienta czy też możliwość nawiązania dialogu pomiędzy marką a Klientem powodują, że angażowane budżety w kontekście jakości działań i ich zasięgu są wciąż większe.

Od początku funkcjonowania ChilloutGroup dział Mediów Społecznościowych stanowił core naszej działalności. Jako jedna z niewielu agencji mediów społecznościowych w Warszawie (a być może w Polsce) prowadzimy obsługę profili 24/7. W naszym portfolio znajdują się profile globalnych marek o wielkości ponad 1.000.000 fanów, dużo polskie profile o zgromadzonej społeczności przekraczającej 300.000 fanów  a także niewielkie, działające lokalnie lub regionalnie.  Zarządzanie społecznością, animacja w określonym kierunku, a także jej budowanie stanowi część naszych codziennych zadań.

 

Takie podejście Waszej firmy do naszych działań w obszarze Mediów Społecznościowych naszego Stowarzyszenia sprawiło, że staliśmy się rozpoznawalni w stopniu znacznie większym niż kiedykolwiek w naszej historii. 

Piotr Kamont

Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Ptaki Polskie

Do celowości współpracy w zakresie SM podchodzimy od strony potrzeb naszych Klientów. To ich cele determinują zarówna kanały komunikacji, jej nasilenie oraz budowanie społeczności zgodnie z założeniami grupy docelowej. Dla każdego z naszych Klientów generujemy indywidualnie dobraną i bardzo starannie (d)opracowaną strategię komunikacji. W ramach określonej strategii samodzielnie przygotowujemy materiały Video (w zasobach agencji posiadamy „dział realizacji materiałów video”), grafiki, animacje i inne niezbędne dla utrzymania najwyższej jakości komunikacji materiały.

Wykorzystujemy pełen potencjał Facebooka, Instagrama, LinkedIn oraz wszystkich innych platform mediów społecznościowych. Godziny publikacji ustalamy w zależności od godzin aktywności określonych grup docelowych a rodzaj i treść postów uzależniamy od czynników zewnętrznych. Publikowane przez nas materiały często grupujemy w dwóch obszarach: zadaniem pierwszego jest wpływanie na algorytmy facebooka i budować np. zasięg, drugi odpowiada RTM i jest odzwierciedleniem  życia brandu lub firmy. Całość optymalizacji jakie stosujemy sprawiają, że WSZYSCY nasi Klienci pokrywają strategię ze wzrostem sprzedaży lub wzrostem w obszarze co do którego wzrost mamy osiągnąć.

Przyzwyczailiście nas do roli lidera w mediach społecznościowych wśród Spółdzielni – tak trzymajcie

Grzegorz Pabis

Prezes Zarządu PSS Społem w Kielcach, Społem Kielce

Kompleksowość naszych działań uzupełniamy kampaniami prowadzonymi na Facebooku i innych „socialach”.  Są one największymi i najbardziej aktualnymi bazami danych, których odpowiednie wykorzystanie można przełożyć na osiągnięcie dowolnego celu.

Chcesz zobaczyć co możemy zrobić dla Ciebie… to wiedz, że 95% naszych Klientów to Klienci z polecenia 😊… to coś znaczy. Jak działamy? Zacznijmy od poznania się. Powiedz nam „cześć”: zadzwoń lub napisz. My nazywamy się ChilloutGroup!

Marcin Kamiński

CEO

Założyciel firmy i innowacyjny biznesman. Jego dewiza to „Na chillout i do przodu”. 

Podoba Ci się to co widzisz?

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.