fbpx

PROJEKTOWANIE PRODUKTÓW I OPAKOWAŃ – TRUDNE ALE I PRZYJEMNE

„Nie idź tam, gdzie może prowadzić droga, zamiast tego idź tam gdzie nie ma drogi i zostaw za sobą ślad”. Tymi słowami Ralph’a Waldo Emerson’a zapraszamy Was do zapoznania się z naszą pasją i całe szczęście pracą.
Nasze zaangażowanie w realizację opakowania nie zaczyna się od słów „mamy pomysł” lecz od słów „ale po co?” Na etapie planowania, projektowania, analizy, kierujemy się odpowiednim wpływem na Touch Pointy pomiędzy marką / produktem a Klientem. Nasza praca to nie tylko tworzenie, ale także minimalizacja ryzyka (w kontekście odpowiedniej analizy – właściwie do „0”). Dbamy o to aby opakowanie intrygowało, zachęcało do interaktywności zarówno w momencie prezentacji produktu np. podczas kampanii w internecie lub OOH, ale także „na półce” kiedy Klient bierze produkt do ręki.
Doradzamy i prezentujemy możliwości wytwórcze i rekomendujemy odpowiednich wykonawców, którzy wiemy, że spotęgują oddziaływanie przygotowanego projektu.

Niech naszą wizytówką będzie poniższa galeria.
Co możemy zrobić dla Ciebie? Powiedz cześć Marcinowi, który pokaże Ci w jaki sposób wygenerowaliśmy ponad 50 produktów, a wszystkie są w ciągłej sprzedaży.

Podoba Ci się to co widzisz?

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.