fbpx

STUDIO GRAFICZNE – SYMULACJA STRATEGII KREATYWNEJ

Zawsze powtarzamy, że to potrzeby naszych Klientów doprowadziły do obecnego kształtu agencji ChilloutGroup. To jednak rozwój kompetencji w zakresie realizacji szeroko rozumianych prac graficznych ukazał nasze możliwości wizualizowania wartości kreatywnych. Co robimy? Na tym etapie łatwiej już zapytać nas „czego nie robimy” (chociaż odpowiedź będzie trudniejsza – taki paradygmat językowy). Przez ostatnie kilka lat przewinęły się przez nasze ręce kreacje dotyczące plakatów filmowych, gazetek promocyjnych, projekty ubrań oraz kalendarzy, ulotki wszelkiej maści i rozmiarów, etykiety na piwo i oranżady a także opakowania związaną z marką Walta Disnay’a.

Każda osoba, która odbierała od nas kreacje reagowała w odmienny sposób, ale wspólnym mianownikiem było zaskoczenie – w tym pozytywnym aspekcie tego słowa. Zawsze i niezmiennie od lat powtarzamy, że zaskakiwać jest miło ALE za naszą kreacją stoi coś więcej niż „to jest ładne – leci do Klienta”. Każda kreacja jest przebadana  przez odpowiednią grupę docelową. Dzięki temu rozwiązaniu minimalizujemy ryzyko fiaska wpuszczenia kreacji, która będzie podobać się bardzo wąskiej i subiektywnie oceniającej kreacje osobom.

Czy jesteśmy wszechstronni? Tak, ale tylko dzięki świetnym grafikom. Część zespołu zna się na kreacjach typu produktowego: w tym zakresie robimy świetne etykiety. Inni Graficy znają się na bardziej dynamicznych bo digitalowych środkach przekazu, a jeszcze inni robią świetne kreacje do druku.

To tak po kolei: w digitalu to:
– logotypy
– projekty stron internetowych
– landing page’s
– bannery na serwisy internetowe (zgodne ze specyfikacją Google’a, albo z jakąkolwiek inną specyfikacją).
– katalogi internetowe lub cyfrowe odmiany kreacji do druku
– mockupy prezentacyjne na strony
– szablony aukcji
– covery do SM i cała oprawa strefy Social Mediów
– design manuale

A do druku to:
– gazetki promocyjne
– ulotki
– plakaty
– witryny sklepowe
– katalogi produktowe
– etykiety (na piwo, na kawę, na oranżadę, na tubki z kosmetykami, na krówki 😊)
– podkładki pod myszki i inne gadżety firmowe
– billboardy w ramach kampanii OOH (w tym przygotowanie strategii)

Zobacz jakie ładne rzeczy robimy w galerii poniżej.
Więcej o realizacjach w kontekście konkretnych oczekiwań naszych Klientów poczytasz w sekcji „WORK”

Co możemy przygotować dla Ciebie? My nazywamy się ChilloutGroup, a TY?

Podoba Ci się to co widzisz?

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.