fbpx

NAGRYWANIE MATERIAŁÓW VIDEO

 

Format, obok, którego nie da się przejść obojętnie – video – u nas jest jednym z najczęściej wykorzystywanych do przedstawiania wartości marketingowych. Nieważne czy chcesz zobrazować swój produkt czy ukazać działania CSR’owe – za pomocą odpowiednio nagranego oraz obrobionego materiału video w dużo bardziej angażujący sposób przekażesz marketingowe treści oraz wartości.

W zasobach naszej agencji znajdziesz mega-zajefajną ekipę której nagrania są odpowiedzią trendów dzisiejszego prosumenta.

Materiały video, które przygotowujemy wykorzystujemy w kampaniach CPV na YouTube, Facebooku, a po odpowiedniej obróbce technologicznej także w telewizji czy na nośnikach OOH.

Czy wiesz, że dynamiczna forma przekazu generuje 11x więcej reakcji (kontaktów) niż statyczna grafika? Może warto do nas zadzwonić? 😊

Podoba Ci się to co widzisz?

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.